კონფიდენციალურობის პოლიტიკა
• ჩვენ ვაგროვებთ ორი სახის ინფორმაციას ჩვენი მომხმარებლების შესახებ: პირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია და არაპირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია.
• ნებისმიერი ინფორმაცია, გროვდება, მუშავდება, გამოიყენება, საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი რეგულაციების მიხედვით, მათ შორის საქართველოს კანონით, პერსონალური მონაცემთა დაცვის შესახებ.
პირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია
• პირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია არის ინფორმაცია, რომლის მეშვეობითაც ხდება კონკრეტული მომხმარებლის იდენტიფიკაცია.
• ჩვენ შეიძლება გთხოვოთ თქვენს შესახებ გარკვეული ინფორმაციის წარმოდგენა(როგორიცაა თქვენი სახელი, გვარი, ელექტრონული ფოსტის მისამართი და დაბადების თარიღი), როდესაც თქვენ ჩვენი ვებგვერდის მეშვეობით ერთვებით რაიმე აქტივობაში, როგორც მაგალითად, ანგარიშის გახსნა, ჩვენთან ან პროდუქციის შეძენა. პროდუქტის საფასურის გადახდისას ჩვენ შეიძლება ასევე გთხოვოთ წარმოადგინოთ თქვენი ბარათის ნომერი, ვადის გასვლის თარიღი, აუტენტურობის კოდი ან სხვა შესაბამისი ინფორმაცია. ეს უკანასკნელი არ ინახება ჩვენს ვებგვერდზე, რადგან გადახდა ხდება ჩვენი პარტნიორი ბანკის დაცული გვერდიდან. აქედან გამომდინარე, ჩვენ ხელი არ მიგვიწვდება თქვენი ბარათის ინფორმაციაზე.
არაპირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია
• არაპირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია არის ინფორმაცია, რომელიც არ ახდენს კონკრეტული მომხმარებლის იდენტიფიკაციას.
• ამ სახის ინფორმაცია შეიძლება მოიცავდეს იმ ბრაუზერის სახეობას, რომელსაც თქვენ იყენებთ და თქვენი ინტერნეტ პროტოკოლის „IP“ მისამართს. ჩვენ ან/და ჩვენს მიერ უფლებამოსილ მესამე მხარე მომსახურების პროვაიდერებს და მარეკლამირებელ პირებს შეუძლიათ ავტომატურად მიიღონ ეს ინფორმაცია იმ დროს, როდესაც თქვენ იმყოფებით ჩვენს ვებგვერდზე.
არაპირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაციის გაცემა
• გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ ჩვენ შეიძლება გავანდოთ ან მივაწოდოთ არაპირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია ჩვენს პარტნიორებს. ყოველივე ზემოაღნიშნული გამიზნულია თქვენს მიერ მისაღები მომსახურების გასაუმჯობესებლად.
ინფორმაციის განახლება და შეცვლა
• თქვენ შეგიძლიათ შეცვალოთ თქვენი ნებისმიერი პირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია ვებგვერდზე თქვენი ანგარიშის შესაბამის განყოფილებაში შესვლით.
• ჩვენ მოგიწოდებთ, რომ დაუყოვნებლივ განაახლოთ თქვენი პირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია მისი შეცვლის შემთხვევაში. თქვენ შეგიძლიათ მოითხოვოთ თქვენს ანგარიშზე არსებული ინფორმაციის წაშლა. თუმცა იმის გამო, რომ ჩვენ თვალყურს ვადევნებთ ძველ ტრანზაქციებს, თქვენ ვერ წაშლით ინფორმაციას, რომელიც დაკავშირებულია ვებგვერდზე განხორციელებულ ძველ ტრანსაქციებთან.
• გარდა ამისა, ჩვენთვის შეიძლება შეუძლებელი გახდეს მთელი თქვენი ინფორმაციის წაშლა, რადგან ჩვენ პერიოდულად ვახდენთ ინფორმაციის დარეზერვებას. თქვენი ბარათის ინფორმაცია არ ინხება ჩვენს ვებგვერდზე, არამედ განთავსებულია დაცულ გვერდზე, რომელსაც უზრუნველყოფს და მართავს ჩვენი პარტნიორი ბანკი. ამ უკანასკნელს საკუთარი ინფორმაციის დაცვის პოლიტიკა აქვს, რომელიც ჩვენი კონტროლის სფეროს არ წარმოადგენს.
მომხმარებლის არჩევანი ინფორმაციის შეგროვებასა და გამოყენებაზე
• თქვენ ყოველთვის შეგიძლიათ თავი შეიკავოთ ინფორმაციის დამატებითი წარმოდგენისაგან. თუმცა ინფორმაციის წარმოდგენა შეიძლება აუცილებელი გახდეს, თუ თქვენ ჩაერთვებით ვებგვერდზე არსებულ რაიმე აქტივობაში.
ინფორმაციის უსაფრთხოება
• ჩვენ ვატარებთ მრავალ უსაფრთხოების ზომას პირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაციის დასაცავად. თქვენი პირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია ჩვენს ვებგვერდზე ხელმისაწვდომია მხოლოდ თქვენი მომხმარებლის სახელისა და პაროლის მითითების შემთხვევაში.
• ეს პაროლი დაშიფრულია. ჩვენ გირჩევთ, რომ მესამე პირებს არ გაანდოთ თქვენი პაროლი. გარდა ამისა, თქვენი პირადი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია ინახება დაცულ სერვერზე, რომელზეც მხოლოდ შესაბამის პერსონალსა და კონტრაქტორებს მიუწვდებათ ხელი. ჩვენ არ გვაქვს რაიმე ინფორმაცია თქვენს ბარათთან დაკავშირებით და ჩვენთვის იგი ხელმიუწვდომელია, რადგან თქვენი ბარათი პარტნიორი ბანკის კონტროლის სფეროს განეკუთვნება.
• გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ მონაცემთა ნებისმიერი გადაცემა ინტერნეტის ან უკაბელო ქსელის საშუალებით შეუძლებელია იყოს აბსოლუტურად და გარანტირებულად უსაფრთხო. ჩვენ ვატარებთ კომერციულად გონივრულ უსაფრთხოების ზომებს, რათა დავიცვათ მონაცემები და ასევე ვცდილობთ კავშირები დავამყაროთ მხოლოდ ისეთ ორგანიზაციებთან, რომლებიც იგივენაირად უდგებიან ამ საკითხს. თუმცა ჩვენ ვერ გავცემთ რაიმენაირ გარანტიას ვებგვერდისათვის ან ვებგვერდიდან გადაცემული ინფორმაციის უსაფრთხოებაზე და არ ვაგებთ პასუხს ნებისმიერი მესამე მხარის ქმედებებზე, რომელმაც შეიძლება მიიღოს ნებისმიერი მსგავსი ინფორმაცია.

Политика конфиденциальности, информация о пользователе и условия использования
Мы собираем два типа информации о наших пользователях: личную идентификационную информацию и неличную идентификационную информацию.
Любая информация, собираемая, обрабатываемая, используется в соответствии с нормативными актами, установленными законодательством Грузии, в том числе Законом Грузии «О защите личных данных»
Персональная идентификационная информация
Персональная идентификационная информация – это информация, с помощью которой идентифицируется конкретный пользователь.
Мы можем попросить вас предоставить нам некоторую информацию о вас (например, ваше имя, фамилию, адрес электронной почты и дату рождения), когда вы участвуете в какой-либо деятельности на нашем веб-сайте, такой как открытие учетной записи у нас или покупка продуктов. Мы также можем попросить вас указать номер вашей карты, дату истечения срока действия, код подлинности или другую соответствующую информацию при оплате продукта. Последний не хранится на нашем сайте, так как оплата производится с защищенной страницы нашего банка-партнера. Поэтому у нас нет доступа к информации о вашей карте.
Индивидуальная идентификационная информация
Информация, не идентифицирующая личность, – это информация, которая не идентифицирует конкретного пользователя.
Этот тип информации может включать тип используемого вами браузера и IP-адрес вашего интернет-протокола. Мы и / или наши сторонние уполномоченные поставщики услуг и рекламодатели могут автоматически получать эту информацию, когда вы находитесь на нашем веб-сайте.
Выдача неличной идентификационной информации
Обратите внимание, что мы можем раскрывать или предоставлять информацию, не идентифицирующую личность, нашим партнерам. Все вышеперечисленное предназначено для улучшения предоставляемых вами услуг.
Обновление и изменение информации
Вы можете изменить любую личную идентификационную информацию, войдя в соответствующий раздел своей учетной записи на веб-сайте.
Мы призываем вас немедленно обновить вашу личную идентификационную информацию, если она изменится. Вы можете запросить удаление вашей учетной записи. Однако, поскольку мы отслеживаем старые транзакции, вы не сможете удалить информацию, касающуюся старых транзакций, совершенных на веб-сайте.
Кроме того, для нас может оказаться невозможным удалить всю вашу информацию, поскольку мы периодически выполняем резервное копирование информации. Информация о вашей карте не хранится на нашем веб-сайте, но размещается на защищенной странице, предоставляемой и управляемой нашим банком-партнером. Последний имеет собственную политику защиты информации, которая не находится под нашим контролем.
Выбор пользователя по сбору и использованию информации
Вы всегда можете отказаться от предоставления дополнительной информации. Тем не менее, предоставление информации может быть необходимо, если вы участвуете в какой-либо деятельности на Веб-сайте.
Информационная безопасность
Мы принимаем много мер безопасности для защиты личной идентификационной информации. Ваша личная идентификационная информация доступна на нашем сайте, только если указаны ваши имя пользователя и пароль.
Этот пароль зашифрован. Мы рекомендуем вам не передавать свой пароль третьим лицам. Кроме того, ваша личная идентификационная информация хранится на защищенном сервере, который доступен только соответствующему персоналу и подрядчикам. У нас нет никакой информации о вашей карте, и она нам недоступна, поскольку ваша карта принадлежит контрольному банку банка-партнера.
Обратите внимание, что любая передача данных через Интернет или беспроводную сеть не может быть абсолютно и гарантированно безопасной. Мы предпринимаем коммерчески разумные меры безопасности для защиты данных, а также стараемся устанавливать связи только с организациями, которые делают то же самое. Тем не менее, мы не гарантируем безопасность любой информации, предоставленной Веб-сайту или Веб-сайту, предоставленному Веб-сайтом, и мы не несем ответственности за любые действия, предпринятые какой-либо третьей стороной, которая может получить такую информацию.